Ruj Nasıl Mükemmel Uygulanır?

Ruj Nasıl Mükemmel Uygulanır?
Rujun en popüler makyaj ürünü olmasının üzerinden on yıllar geçti. Gerçekten de çoğu manken Bahçelievler escort kadının vazgeçemeyeceği en temel moda aksesuarlarından biridir. Popüler bir sözde dediği gibi - "Bir kadına doğru ruju verin, dünyayı fethedebilir". Peki ruj nasıl mükemmel uygulanır?

Bir Profesyonel Gibi Mükemmel Ruj Nasıl Uygulanır


Mükemmel ruj uygulamasını elde etmek ve kalıcı olduğundan emin olmak için, tüm gün süren göz alıcı görünüm için bu kolay öğreticileri ve ipuçlarını takip etmeyi unutmayın.İhtiyacımız olanla başlayalım:

Besleyici bir dudak balsamı/dudak kremi

Dudak kalemi

Kapatıcı

Kompakt toz

En sevdiğin ruj

Dudaklarınızı Hazırlayın


Bu ilk ve en önemli adımdır ve hazırlık yapmak çok önemlidir! Kuru, çatlamış dudaklarla dolaşmak istemezsiniz değil mi? Yumuşak, nemli bir diş fırçasıyla pul pul dökün ve dudakların yumuşak, esnek ve sağlıklı görünmesini sağlamak için besleyici bir dudak balsamı uygulayarak nemlendirin.

Bir Baz Uygulayın


Herhangi bir renk değişikliği veya düzensiz bir liptondan endişe ediyorsanız, rujunuzun tutunabileceği bir taban olması çok önemlidir. Bu, rujunuzun dudaklarınıza batmamasını sağlamak içindir.

Dudak Kalemi Kullanın


Doğal dudak çizginizi belirlemek ve rujunuzun dağılmasını önlemek için dudak hatlarını belirginleştirmek, yeniden şekillendirmek ve mükemmelleştirmek için iyi bir dudak kalemi kullanın. Bu şekilde daha belirgin, hassas ve cilalı bir görünüm elde edeceksiniz.

Ruj uygulayın


Yukarıdaki tüm adımları tamamladıktan ve rujunuzu seçtikten sonra, bir dudak fırçasına biraz ürün alın ve tüm dudaklarınıza eşit olarak uygulayın. İç köşeleri kaçırmayın. Çizgili dudaklarınızın köşelerine uyguladığınızdan emin olun. Kat kat gidin ve rengi istediğiniz gibi yoğunlaştırın. Genellikle, kaliteli bir rujdan iyi bir kat yeterli olacaktır.

Tanım Ekle


Küçük bir kapatıcı allık kullanın ve masöz dudaklarınızın şeklini düzeltmek için kenarlarınıza uygulayın. Bu isteğe bağlıdır, ancak dudaklarınıza o pouty görünümünü vermek istiyorsanız, ince bir dudak parlatıcısı ekleyebilirsiniz.